North Pharma

Hakkımızda

2017 yılında kurulan Northpharma İlaç ,Momvital Pre ,Momvital Plus ve Northvital adlı ürünler ile Türk İlaç piyasasına giriş yapmış firma yapısı ve ürün içerikleri ile Kadın doğum ve İnfertilite branşlarında kabul görmüş bir firma olarak kısa zamanda yerini almıştır.

Gebelik takviye edici Multivitamin pazarında rakiplerine göre inavasyon adımında Momvital DHA adlı ürünü piyasaya çıkararak bu alanda tüm süreci kapsayan üç ayrı dönem için ürünü olan tek firmadır.

Ürünlerinde kullandığı DrCaps teknolojisi, Multivitaminde porobiyotik teknolojisini birleştirmesi, FOLAT,B12,B6 gibi önem sırası yüksek vitaminlerin aktif form olması yüksek arge ürünü olarak farklılık yaratması nedeni ile kısa zamanda ürün ve firma bilinirliliğini yükselterek tercih edilme adımında avantaj sağlamıştır.Piyasaya verdiği Momvital DHA adlı üründe balık yağı ve Krill birleşimi artısında probiyotikler ile alanında ulaşılmazı hedeflemiştir.

Bu alanlarda gelen başarılı bildirim ve geri dönüşler sonraki süreçte Laktokids Drop adlı ürününümüzü piyasaya verme adımında cesaret kazandırmış bu alandaki farklılığımızın en büyük etkeni MCT Oil teknolojisini probiyotik pazarında ilk kullanan firma olmamızı sağlamıştır.

Yeni dönemde ülkemizde yaygın rastlanan Demir ve D vitamin eksikliği üzerine İspanya Lipofood firması ile yapılan iş birlikteliği adımında alanında ilk Liposomal form demir ve 

D vitamin kombinasyonu içeren MCT Oil teknolojisi ile piyasaya verdiğimiz Laktofe SR adlı ürünümüz

Güçlü glaktogag özelliği geniş vitamin ve mineral desteği artısında prebiyotik ve bağışıklık sistemi destekleyici Sambutus Nigra içeriğindeki Laktom + ile büyümeye devam etmektedir.

2020 yılı haziran ayı ile çalışan ve ürün sayısının artması artısında  500 m’ yeni ofis ve deposunu hizmete açmış çalışan sayısını 20 kişiye çıkarmıştır.

Yüzde yüz Türk sermayeli yapısı yetkin başarı odaklı çalışanları,Alanında öncü ulusal ve uluslar arası iş ortaklıkları ve bu büyümeye vesile olan tüm kullanıcılarımız ile hedefimiz yolunda hızlı adımlar ile ilerliyoruz.

Başarı paylaşıldıça büyür…